Komenda na zmianę ręki w CS GO

CS GO umożliwia graczom trzymanie broni zarówno w prawej, jak i w lewej ręce. Choć domyślnie ustawienie jest praworęczne, niektórzy gracze wolą, aby ich postać trzymała broń w lewej ręce.

Jak zmienić rękę w CS GO za pomocą komendy?

Komendy w CS GO wprowadza się za pomocą konsoli. Aby ją otworzyć, naciśnij klawisz ` na klawiaturze (zwykle znajduje się on w lewym górnym rogu, pod klawiszem ESC).

  • Zmiana ręki na prawą: cl_righthand 1
  • Zmiana ręki na lewą: cl_righthand 0

Po wprowadzeniu komendy, naciśnij Enter, aby ją zatwierdzić.

Jak utworzyć bind na zmianę ręki w CS GO?

Zaawansowani gracze mogą rozważyć dynamiczną zmianę ręki, w której trzymają broń. Daje to możliwość zapewnienia lepszej widoczności, w zależności od miejsca, w którym się znajdują.

Aby utworzyć bind na zmianę ręki, otwórz konsolę i skorzystaj z komendy bind „PRZYCISK” „cl_righthand 1”. W miejscu PRZYCISK wpisz klawisz, który chcesz używać do uruchamiania binda, na przykład:

  • Bind na zmianę ręki w CS GO pod L: bind l „toggle cl_righthand 0 1”
  • Bind na zmianę ręki w CS GO pod 0: bind 0 „toggle cl_righthand 0 1”
  • Bind na zmianę ręki w CS GO pod Caps Lock: bind capslock „toggle cl_righthand 0 1”

Binda wprowadzonego w konsoli można zatwierdzić klawiszem Enter.

Dodatkowe informacje o ustawieniach CS GO

CS GO, podobnie jak wiele innych gier, oferuje szeroki zakres opcji personalizacji, które pozwalają graczom dostosować grę do swoich preferencji. Obejmuje to nie tylko ustawienia graficzne, ale także ustawienia sterowania, dźwięku i interfejsu użytkownika.

Wiele z tych ustawień można dostosować za pomocą konsoli gry, która umożliwia wprowadzanie specjalnych komend. Te komendy mogą wpływać na różne aspekty gry, od zmiany ręki, w której trzymasz broń, po dostosowanie ustawień graficznych, aby zwiększyć wydajność gry.

Rating
( No ratings yet )
Marek Lewandowski
Marek Lewandowski/ author of the article
Nazywam się Marek, jestem programistą z Polski. Moją pasję do technologii odkryłem już jako nastolatek, co skierowało mnie ku studiowaniu informatyki i późniejszej karierze w tej dziedzinie. Od ponad 10 lat pomagam ludziom w instalacji różnorodnego oprogramowania na ich komputerach. Wierzę, że technologia powinna być dostępna dla wszystkich, dlatego staram się upraszczać skomplikowane kwestie informatyczne, tak aby każdy mógł z nich korzystać bez obaw. Praca z ludźmi i technologią jednocześnie sprawia mi radość i motywuje do rozwoju, zarówno mojego portalu, jak i moich umiejętności jako specjalisty IT.